Je bent nog niet ingelogd
Neomounts Next lite laptop bureausteun zwart DS20-425BL1
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De Neomounts Next lite laptop bureausteun zwart DS20-425BL1 is een praktische montageoplossing voor werkplekken. Deze bureausteun biedt ondersteuning voor één beeldscherm met een maximale schermgrootte van 17.3 inch en kan een gewicht tot 5 kilogram dragen. Met VESA-montageafmetingen van 75x75 millimeter is de installatie flexibel. Het zwarte design past elegant in moderne kantooromgevingen. De steun bevordert ergonomische werkhouding en helpt bureauruimte efficiënt in te delen voor een comfortabeler werkoppervlak.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NeoMounts |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 17.3 inch |
| Draagvermogen (max) | 5 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
| EAN | 8717371449858 |
| Vendorcode | DS20-425BL1 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -30 - 90° |
| Draaien | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Maximale notebook-schermgrootte compatibiliteit | 43,9 cm (17.3") |
| Minimale notebook-schermgrootte compatibiliteit | 29,5 cm (11.6") |
| Incl. Laptopstandaard | ✓︎ |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstand tot de muur (min) | 16,2 cm |
| Diepte-instelbereik | 162 - 494 mm |
| Draaihoek | 360° |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 180 - 385 mm |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✖︎ |
| Beeldformaat (max) | 17.3 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verstelbare diepte | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 465 mm |
| Diepte | 494 mm |
| Gewicht | 3,64 kg |
| Hoogte | 641 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstand tot de muur (max.) | 49,4 cm |
| Bureaubladdikte (max) | 8 cm |
| Bureaubladdikte (min) | 1 cm |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte instelbereik | 0 - 413 mm |
| Montage | Klem/doorvoertule |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Verstelbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Number of devices supported | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 5 Kg |
| Netto gewicht pakket | 4,4 kg |
| Vergrendelbaar | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8717371449858 |
| Vendorcode | DS20-425BL1 |
| Artikelnr | 1084424 |
| Merk | Neomounts |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
De Neomounts DS20-425BL1 NEXT Lite is een full motion bureausteun voor laptops tot 17,3" met een maximaal draagvermogen van 5 kg. Dankzij de veelzijdige kantel- (120°), roteer- (360°) en zwenktechnologie (180°) kan de bureausteun aangepast worden naar de optimale hoogte en kijkhoek voor jouw laptop. Bovendien beschikt de steun over manuele hoogte- en diepteverstelling om de perfecte werkpositie te kunnen creëren.
Dankzij de korte T-Rex® bovenarm NEXT Lite is slechts minimale diepte nodig bij plaatsing nabij een muur of scheidingspaneel. Hierdoor kan het scherm verder van de gebruiker af worden gepositioneerd wat beter is voor de ogen en er tevens meer ruimte overblijft voor een goede ergonomische werkhouding. Het slimme interne kabelmanagementsysteem zorgt voor een overzichtelijke geleiding van de kabels. De DS20-425BL1 is voorzien van een Easy-release VESA-systeem voor eenvoudige installatie en wordt geleverd met zowel een bureauklem als doorvoer.
De verpakking van de NEXT Lite is 100% vrij van plastic en geheel gemaakt van karton en papier.
Dankzij de korte T-Rex® bovenarm NEXT Lite is slechts minimale diepte nodig bij plaatsing nabij een muur of scheidingspaneel. Hierdoor kan het scherm verder van de gebruiker af worden gepositioneerd wat beter is voor de ogen en er tevens meer ruimte overblijft voor een goede ergonomische werkhouding. Het slimme interne kabelmanagementsysteem zorgt voor een overzichtelijke geleiding van de kabels. De DS20-425BL1 is voorzien van een Easy-release VESA-systeem voor eenvoudige installatie en wordt geleverd met zowel een bureauklem als doorvoer.
De verpakking van de NEXT Lite is 100% vrij van plastic en geheel gemaakt van karton en papier.
Toon meer
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

