Je bent nog niet ingelogd
Neomounts vastzetbare TV-bureausteun
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Neomounts vastzetbare TV-bureausteun biedt een stabiele en flexibele oplossing voor het opzetten van monitors en televisies op het bureau. Dit product ondersteunt beeldschermen tot 43 inch met een maximaal draagvermogen van 50 kilogram. De steun is compatibel met verschillende VESA montage afmetingen, waaronder 100x100, 100x200, 200x100 en 200x200 millimeter. Met zijn stevige zwarte afwerking integreert de steun elegant in elke werkomgeving. De vastzetbare constructie zorgt voor veilige positionering en eenvoudige installatie op bureaus.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NeoMounts |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 43 inch |
| Draagvermogen (max) | 50 Kg |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 100 x 200, 200 x 100, 200 x 200 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 8717371445348 |
| Vendorcode | DS42-430BL12 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaibaar | ✓︎ |
| Zwenken | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Beeldformaat (max) | 43 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Gewicht | 2 kg |
| Hoogte | 450 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 58,4 cm (23") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 50 kg |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 100 x 200, 200 x 100, 200 x 200 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diepte | 12,5 cm |
| Montage | Bolt-through |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 50 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8717371445348 |
| Vendorcode | DS42-430BL12 |
| Artikelnr | 1152066 |
| Merk | Neomounts |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

