Je bent nog niet ingelogd
Neomounts vastzetbare Monitor-bureausteun
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Neomounts vastzetbare Monitor-bureausteun is een robuuste oplossing voor het montage van één monitor tot 55 inch aan uw bureau. Met een maximaal draagvermogen van 50 kg en brede VESA-compatibiliteit ondersteunt deze steun nagenoeg elke moderne monitor. De flexibele montageafmetingen variëren van 100x100 tot 400x400 millimeter, wat optimale pasvorm voor verschillende schermgroottes waarborgt. Uitgevoerd in stijlvol zwart past deze bureausteun perfect in elke werkomgeving. Een functionele keuze voor professionele en thuis werkplekken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NeoMounts |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 55 inch |
| Draagvermogen (max) | 50 Kg |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 100 x 150, 100 x 200, 120 x 120, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 200 x 400, 300 x 100, 300 x 200, 300 x 300, 350 x 350, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 8717371445355 |
| Vendorcode | DS42-430BL14 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaibaar | ✓︎ |
| Zwenken | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Beeldformaat (max) | 55 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 534 mm |
| Diepte | 12,5 cm, 125 mm |
| Gewicht | 3,93 kg |
| Hoogte | 627 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 50 kg |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 100 x 150, 100 x 200, 120 x 120, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 200 x 400, 300 x 100, 300 x 200, 300 x 300, 350 x 350, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diepte | 12,5 cm |
| Montage | Bolt-through |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 50 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8717371445355 |
| Vendorcode | DS42-430BL14 |
| Artikelnr | 1152065 |
| Merk | Neomounts |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

