Je bent nog niet ingelogd
BenQ LTB01 Notebookarm Zwart 43,2 cm (17")
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De BenQ LTB01 is een verstelbare notebookarm in zwart voor monitoren tot 17 inch. Met een maximaal draagvermogen van 5 kg biedt deze arm flexibele positionering op uw werkplek. De arm is compatibel met VESA-montage 75x75 en zorgt voor ergonomische schermhoogte-aanpassingen. Ideaal voor kantoor- en thuiswerkstations waar ruimtebesparing en aanpassingsmogelijkheden belangrijk zijn. De stevige constructie ondersteunt stabiele monitor- en notebookplaatsing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Benq |
| Draagvermogen (max) | 5 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 4718755097744 |
| Vendorcode | 5A.A3F44.LBW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inklapbaar | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Maximale notebook-schermgrootte compatibiliteit | 43,2 cm (17") |
| Minimale notebook-schermgrootte compatibiliteit | 30,5 cm (12") |
| Incl. Laptopstandaard | ✓︎ |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diepte-instelbereik | 0 - 130 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 250 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Hoogte | 309 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VESA montage afmetingen | 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 5 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718755097744 |
| Vendorcode | 5A.A3F44.LBW |
| Artikelnr | 1169849 |
| Merk | BenQ |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯