Je bent nog niet ingelogd
LogiLink BP0021 27" Zwart flat panel bureau steun
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
8x
De LogiLink BP0021 is een monitor bureausteun speciaal ontworpen voor flat panel displays tot 27 inch. Dit compacte steunsysteem ondersteunt maximaal één monitor met een draagvermogen tot 8 kilogram. De steun is compatibel met standaardmontage afmetingen van 75 x 75 en 100 x 100 millimeter, wat hem geschikt maakt voor de meeste moderne monitoren. Met zijn strakke zwarte afwerking past de steun perfect in elke werkruimte of kantooromgeving en helpt ruimte op het bureau in te sparen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 27 inch |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2017 |
| EAN | 4052792042689 |
| Vendorcode | BP0021 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -45 - 45° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✖︎ |
| Beeldformaat (max) | 27 inch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 490 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 116 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor tv | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 90° |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792042689 |
| Vendorcode | BP0021 |
| Artikelnr | 185830 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Bevestig uw tv en computerschermen rechtstreeks op het bureau. Op deze manier kunt u uw schermen gebruiken met volledige bewegingsvrijheid en kantelen, draaien of draaien zoals u wilt.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯