Je bent nog niet ingelogd
LogiLink BP0030 27" Klem Zwart flat panel bureau steun.
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
1x
De LogiLink BP0030 is een zwarte bureausteun voor monitorschermen tot 27 inch. Dit klembeslag biedt ondersteuning voor een enkel scherm met een maximaal draagvermogen van 9 kilogram. De steun is compatibel met standaardmontagepatronen van 75x75 en 100x100 VESA, wat hem geschikt maakt voor diverse monitortypes. Met zijn compacte zwarte design past het elegant op elk bureau en biedt flexibele positioneringsmogelijkheden voor optimale kijkhoeken en ergonomie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 27 inch |
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2017 |
| EAN | 4052792045741 |
| Vendorcode | BP0030 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -90 - 90° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Inbegrepen aantal schappen | 1 |
| Mechanische veer | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 27 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verstelbare plateaus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 650 mm |
| Diepte | 706 mm |
| Hoogte | 950 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor tv | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gemakkelijk te installeren | ✓︎ |
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief klem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792045741 |
| Vendorcode | BP0030 |
| Artikelnr | 211012 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- Geschikt voor 13-27 "LCD-, LED-, pc- en tv-monitoren
- Draagvermogen: Max. 9 kg / 19.8 lbs
- Montagewijze: Tilt -90°/+90°, draaibaar -90°/+90°, niveau-instelling -180°/+180 °
- VESA-compatibiliteit: 75x75, 100x100
- Til de monitor en het toetsenbord eenvoudig op tot de juiste hoogte
- Net en efficiënt kabelbeheer
Sta of zit tijdens het werken, precies zoals u dat wilt. Met de bureausteun op de werkplek van de Sit-stand kunt u de positie aanpassen en schade aan uw gezondheid voorkomen door te veel zitten. Bevestig uw computerschermen direct op het bureau en geniet van de volledige bewegingsvrijheid om het te kantelen, draaien of draaien zoals u wilt.
- Draagvermogen: Max. 9 kg / 19.8 lbs
- Montagewijze: Tilt -90°/+90°, draaibaar -90°/+90°, niveau-instelling -180°/+180 °
- VESA-compatibiliteit: 75x75, 100x100
- Til de monitor en het toetsenbord eenvoudig op tot de juiste hoogte
- Net en efficiënt kabelbeheer
Sta of zit tijdens het werken, precies zoals u dat wilt. Met de bureausteun op de werkplek van de Sit-stand kunt u de positie aanpassen en schade aan uw gezondheid voorkomen door te veel zitten. Bevestig uw computerschermen direct op het bureau en geniet van de volledige bewegingsvrijheid om het te kantelen, draaien of draaien zoals u wilt.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯