Je bent nog niet ingelogd
LogiLink BP0044 32" monitor bureau steun
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
3x
De LogiLink BP0044 is een monitor bureausteun speciaal ontworpen voor schermen tot 32 inch. Met een maximaal draagvermogen van 8 kg biedt deze steun een stabiele en veilige houder voor uw monitor. De steun ondersteunt VESA-montagestandaarden van 75x75 en 100x100 mm, wat compatibiliteit met diverse monitormodellen waarborgt. Het zwarte design past elegant in elk kantoorinterieur en biedt praktische ondersteuning voor uw werkplek, waardoor u de monitor op een ergonomische hoogte kunt positioneren. Een betrouwbare keuze voor professioneel gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2017 |
| EAN | 4052792046496 |
| Vendorcode | BP0044 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -45 - 45° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✖︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 390 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Hoogte | 465 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792046496 |
| Vendorcode | BP0044 |
| Artikelnr | 211013 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
- Geschikt voor 13-32 "LCD-, LED-, pc- en tv-monitoren
- Draagvermogen: Max. 8 kg / 17.6 lbs
- Montagewijze: Kantelen -15°/+15°, zwenken -90°/+90°, niveau-instelling -180°/+180°
- VESA-compatibiliteit: 75x75, 100x100
- Armlengte: 820 mm
- Til de monitor en het toetsenbord eenvoudig op tot de juiste hoogte
- Net en efficiënt kabelbeheer
- Met gasveer
Sta of zit tijdens het werken, precies zoals u dat wilt. Met de bureausteun op de werkplek van de Sit-stand kunt u de positie aanpassen en schade aan uw gezondheid voorkomen door te veel zitten. Bevestig uw computerschermen direct op het bureau en geniet van de volledige bewegingsvrijheid om het te kantelen, draaien of draaien zoals u wilt.
- Draagvermogen: Max. 8 kg / 17.6 lbs
- Montagewijze: Kantelen -15°/+15°, zwenken -90°/+90°, niveau-instelling -180°/+180°
- VESA-compatibiliteit: 75x75, 100x100
- Armlengte: 820 mm
- Til de monitor en het toetsenbord eenvoudig op tot de juiste hoogte
- Net en efficiënt kabelbeheer
- Met gasveer
Sta of zit tijdens het werken, precies zoals u dat wilt. Met de bureausteun op de werkplek van de Sit-stand kunt u de positie aanpassen en schade aan uw gezondheid voorkomen door te veel zitten. Bevestig uw computerschermen direct op het bureau en geniet van de volledige bewegingsvrijheid om het te kantelen, draaien of draaien zoals u wilt.
Toon meer
Vergelijkbare producten