Je bent nog niet ingelogd
LogiLink BP0046 32" Doorvoer Roestvrijstaal flat panel bureau steun
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
2x
De LogiLink BP0046 is een robuuste monitor bureausteun gemaakt van roestvrijstaal, ontworpen voor professionele werkomgevingen. Dit doorvoermodel ondersteunt tot vier beeldschermen met een maximale schermdiagonaal van 32 inch per monitor. Met een draagvermogen tot 8 kilogram per arm en compatibiliteit met VESA-normen 75x75 en 100x100 is deze steun zeer flexibel inzetbaar. Het grijze finish integreert goed in moderne kantooromgevingen. Ideaal voor monitorconfiguraties waarbij ruimte en organisatie van belang zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Beeldschermen (max) | 4 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2017 |
| EAN | 4052792046519 |
| Vendorcode | BP0046 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -45 - 45° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 180° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 905 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Hoogte | 913 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 4 x |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Doorvoer |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792046519 |
| Vendorcode | BP0046 |
| Artikelnr | 211018 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Met de monitorstandaard kunt u uw monitoren op het bureau plaatsen, zonder grote montage. Op deze manier kunt u de monitoren met de standaard naar elke gewenste positie schuiven. Gebruik uw schermen met volledige bewegingsvrijheid en kantel, draai of roteer het zoals u wilt.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯