Je bent nog niet ingelogd
Digitus DA-90372 flat panel bureau steun 81,3 cm (32") Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Digitus DA-90372 is een monitor bureausteun geschikt voor één scherm met een maximale schermgrootte van 32 inch. De steun ondersteunt monitoren met een gewicht tot 8 kg en is compatibel met VESA-montageafmetingen van 75x75 en 100x100 millimeter. Dankzij het zwarte design past het accessoire uitstekend in moderne werkomgevingen. Deze bureausteun biedt een solide oplossing voor optimale monitor positionering op het bureau.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Digitus |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2019 |
| EAN | 4016032457442 |
| Vendorcode | DA-90372 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -35 - 35° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verstelbare plateaus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 530 mm |
| Gewicht | 9,5 kg |
| Hoogte | 940 mm |
| Verpakkingsvolume | 55440 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Code UK-handelstarief | 73269098 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032457442 |
| Vendorcode | DA-90372 |
| Artikelnr | 267387 |
| Merk | Digitus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
DIGITUS flexibele sta / zitwerkplek voor wandmontage Universele beugel voor montage van de monitor, toetsenbord en pc aan de muur met flexibele hoogteverstelling Universele wandbeugel voor montage van de monitor, toetsenbord / muis en pc met flexibele instelling van de werkhoogte. Zet een werkplek op die door veel mensen in drie snelle stappen, ongeacht hun lengte, individueel op werkhoogte kan worden aangepast. De twee geïntegreerde gasdrukveren ondersteunen u bij het eenvoudig aanpassen van de hoogte van de monitor en toetsenbordplank. Houd bij het kiezen van de beugel alleen rekening met de VESA-afmeting, evenals het gewicht en de afmetingen van uw monitor, om de compatibiliteit te controleren. Ook inbegrepen is een beugel voor een pc, ook voor wandmontage. Eigendommen:
- - Ondersteunde monitorformaten: 17 "- 32"
-VESA-montage afmetingen: 75 x 75, 100 x 100
-Inclination hoek: -35 ° tot + 35 °
- Draaibaar: -90 ° tot + 90 °
-Rotatie: 360 °
Laadvermogen monitor: 8 kg max.
- Laadvermogen toetsenbord: 1 kg max.
-Laadcapaciteit PC: 10 kg max.
-Hoogteverstelling van de monitor: 1 geïntegreerde gastendrukveer
-Hoogteverstelling van het toetsenbord: 1 geïntegreerde drukveer voor gasten
- Geïntegreerde kabelgeleiding
- Gewicht: 9,5 kg
-Afmetingen: L max. 70 x B max. 53 x H 94 cm
-Flexibele hoogteverstelling van de houder voor monitor en toetsenbord door eenvoudige en snelle montage op de steunstang
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯