Je bent nog niet ingelogd
Digitus DA-90397 flat panel bureau steun 81,3 cm (32") Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De Digitus DA-90397 is een monitor bureausteuun ontworpen voor beeldschermen tot 32 inch. Met een maximaal draagvermogen van 8 kg biedt deze steun ondersteuning voor standaard VESA-montagepatronen van 75x75 en 100x100 mm. Het zwarte design past elegant op elke werkplek. De steun helpt bij het organiseren van je bureaublad door de monitor op een ergonomische hoogte te plaatsen, wat kan bijdragen tot meer comfort tijdens werken. Ideaal voor huiskantoor- en kantooromgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Digitus |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
| EAN | 4016032465140 |
| Vendorcode | DA-90397 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof, Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 114 mm |
| Hoogte | 462 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 38,1 cm (15") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Code UK-handelstarief | 73269098 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaubladdikte (max) | 7,5 cm |
| Geschikt voor tv | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032465140 |
| Vendorcode | DA-90397 |
| Artikelnr | 289669 |
| Merk | Digitus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯