Je bent nog niet ingelogd
Fellowes 8056401 flat panel bureau steun 81,3 cm (32") Klem/doorvoer Zilver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
2x
De Fellowes 8056401 is een flat panel bureau steun speciaal ontworpen voor monitoren tot 40 inch. Dit zilveren model ondersteunt een maximaal gewicht van 8 kilogram en is compatibel met VESA-montagestandaarden van 75x75 en 100x100 millimeter. De steun biedt klem- en doorvoermontage-opties, wat flexibele plaatsingsmogelijkheden op uw bureau mogelijk maakt. Ideaal voor het optimaliseren van werkruimte en ergonomie op kantoor.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fellowes |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 40 inch |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zilver |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2021 |
| EAN | 43859764211 |
| Vendorcode | 8056401 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -45 - 45° |
| Pan bereik | 0 - 180° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | FIRA International |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal armen | 1 |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Draaihoek | 360° |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 135 - 415 mm |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| kantel aanpassingen | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 40 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 114 mm |
| Diepte | 495 mm |
| Gewicht | 2,74 kg |
| Hoogte | 590 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Type hoogteverstelling | Handmatig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaubladdikte (max) | 8,5 cm |
| Bureaubladdikte (min) | 1 cm |
| Geschikt voor tv | ✖︎ |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 8 kg |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Verlengarm (max) | 50,5 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem/doorvoertule |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 43859764211 |
| Vendorcode | 8056401 |
| Artikelnr | 301031 |
| Merk | Fellowes |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Eenvoudig aan te passen en USB-connectiviteit
- Verhoog uw monitor om de waardevolle ruimte op het bureau te vergroten en de belasting van ogen, nek en schouders te verminderen.
- Moeiteloos en flexibel uw monitor verplaatsen met gasveer technologie.
- Ingebouwde dubbele USB-connectiviteit voor gemakkelijke toegang tot uw apparaten.
- Intuitief kabelmanagement systeem
- Bureauklem en bevestiging inbegrepen voor een veilige en eenvoudige montage.
- Getest door FIRA International Ltd om te voldoen aan de ergonomische eisen in de Europese gezondheids- en veiligheidswetgeving: EN ISO 9241-5.
- Verhoog uw monitor om de waardevolle ruimte op het bureau te vergroten en de belasting van ogen, nek en schouders te verminderen.
- Moeiteloos en flexibel uw monitor verplaatsen met gasveer technologie.
- Ingebouwde dubbele USB-connectiviteit voor gemakkelijke toegang tot uw apparaten.
- Intuitief kabelmanagement systeem
- Bureauklem en bevestiging inbegrepen voor een veilige en eenvoudige montage.
- Getest door FIRA International Ltd om te voldoen aan de ergonomische eisen in de Europese gezondheids- en veiligheidswetgeving: EN ISO 9241-5.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯