Je bent nog niet ingelogd
ARCTIC X1 124,5 cm (49") Klem Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De ARCTIC X1 monitor bureausteun is een universele montageoplossing voor schermen tot 43 inch met een maximaal draagvermogen van 10 kg. De steun biedt flexibele positionering dankzij de verstelbare arm en ondersteunt VESA-montagepatronen van 75x75 en 100x100 mm. Met zijn zwarte afwerking past het stevig in moderne werkplekken. De compacte design bespaart burearuimte en maakt het scherm gemakkelijk in hoogte en hoek verstelbaar voor optimaal kijkcomfort.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ARCTIC |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 43 inch |
| Draagvermogen (max) | 10 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
| EAN | 4895213703581 |
| Vendorcode | AEMNT00061A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -15 - 15° |
| Draaien | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✖︎ |
| kantel aanpassingen | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 43 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 2,8 kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 101,6 cm (40") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaubladdikte (max) | 5,5 cm |
| Bureaubladdikte (min) | 2 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 180° |
| Gemakkelijk te installeren | ✓︎ |
| Draagvermogen (max) | 10 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4895213703581 |
| Vendorcode | AEMNT00061A |
| Artikelnr | 913328 |
| Merk | ARCTIC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯