Je bent nog niet ingelogd
Deltaco ARM-0304 32" Single Monitor Arm Mount
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De Deltaco ARM-0304 is een verstelbare monitorarm voor bureaus, geschikt voor schermen tot 32 inch. Dit enkele montagesteun ondersteunt monitoren met een maximaal gewicht van 8 kilogram. De arm is compatibel met VESA-montagestandaarden van 75x75 en 100x100 millimeter. Met zijn zwarte afwerking integreert de arm zich naadloos in moderne werkplekken. De ergonomische constructie stelt gebruikers in staat hun monitor in verschillende hoeken in te stellen voor optimaal kijkcomfort. Ideaal voor het organiseren van werkruimtes met beperkte buruaoppervlak.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deltaco |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2022 |
| EAN | 7333048050144 |
| Vendorcode | ARM-0304 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -30 - 30° |
| Draaien | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaibaar | ✓︎ |
| Draaihoek | 360° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| kantel aanpassingen | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 114 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 680 g |
| Hoogte | 114 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Douane productcode (TARIC) | 8302500000 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Schroeven |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 8 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7333048050144 |
| Vendorcode | ARM-0304 |
| Artikelnr | 922034 |
| Merk | Deltaco |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
ARM-0304, 17'
- 32' tot 8 kg, kantelbaar, zwenkbaar, roteerbaar, wit. U heeft niet per se een muur of bureau nodig om een monitor te monteren. Met onze DELTACO OFFICE monitorarm voor paalmontage heeft u alleen een paal nodig! Montage moet eenvoudig zijn! Deze monitorarm integreert een klem en verstelbare monitorarm die snel en eenvoudig kan worden gemonteerd op een paal met een diameter van 28 mm 60 mm (1,1'
- 2,4'). Het is de perfecte montageoplossing wanneer conventionele montage niet beschikbaar is. Gemonteerd op deze arm kunt u uw monitor van +90 -90 zweken, uw monitor kantelen van +30 -30 en uw monitor draaien van +180-180 om de beste hoek voor uw beeldscherm te krijgen om comfortabel te kunnen werken. Afneembaar VESA-plaatontwerp: maakt eenvoudige montage mogelijk Vrij kantelend ontwerp: maakt makkelijke voor- of achterwaartse aanpassing voor beter zicht en minder schittering Zwenkarm(en): biedt maximale kijkflexibiliteit (maakt van elke stoel de beste stoel) 360 rotatie rond de paal: biedt optimaal zicht Paalklem: wordt stevig aan ronde buis bevestigd Kabelbeheer: verbergt op elegante wijze alle kabels die aan schermen zijn bevestigd VESA-compatibel: 75 x 75,100 x 100 Voor schermformaten: 17'
- 32' Draagvermogen: 8 kg Kantelbereik: +30 -30 Draaibereik: +90 -90 Schermrotatie: +180 -180 Inhoud van het pakket: monitorarm, montageaccessoires en gebruikershandleiding. Afmetingen: 114 mm 140 mm 114 mm
- 32' tot 8 kg, kantelbaar, zwenkbaar, roteerbaar, wit. U heeft niet per se een muur of bureau nodig om een monitor te monteren. Met onze DELTACO OFFICE monitorarm voor paalmontage heeft u alleen een paal nodig! Montage moet eenvoudig zijn! Deze monitorarm integreert een klem en verstelbare monitorarm die snel en eenvoudig kan worden gemonteerd op een paal met een diameter van 28 mm 60 mm (1,1'
- 2,4'). Het is de perfecte montageoplossing wanneer conventionele montage niet beschikbaar is. Gemonteerd op deze arm kunt u uw monitor van +90 -90 zweken, uw monitor kantelen van +30 -30 en uw monitor draaien van +180-180 om de beste hoek voor uw beeldscherm te krijgen om comfortabel te kunnen werken. Afneembaar VESA-plaatontwerp: maakt eenvoudige montage mogelijk Vrij kantelend ontwerp: maakt makkelijke voor- of achterwaartse aanpassing voor beter zicht en minder schittering Zwenkarm(en): biedt maximale kijkflexibiliteit (maakt van elke stoel de beste stoel) 360 rotatie rond de paal: biedt optimaal zicht Paalklem: wordt stevig aan ronde buis bevestigd Kabelbeheer: verbergt op elegante wijze alle kabels die aan schermen zijn bevestigd VESA-compatibel: 75 x 75,100 x 100 Voor schermformaten: 17'
- 32' Draagvermogen: 8 kg Kantelbereik: +30 -30 Draaibereik: +90 -90 Schermrotatie: +180 -180 Inhoud van het pakket: monitorarm, montageaccessoires en gebruikershandleiding. Afmetingen: 114 mm 140 mm 114 mm
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯