Je bent nog niet ingelogd
Gembird Single Display Steun Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
24x
De Gembird Single Display Steun Zwart is een robuuste monitorsteun ontworpen voor bureauomgevingen. Het product ondersteunt één beeldscherm met een maximale schermgrootte van 32 inch en een draagvermogen tot 9 kilogram. De steun is compatibel met VESA-montagepunten van 75x75 en 100x100 millimeter, wat zorgt voor brede compatibiliteit met veel standaard monitoren. Door het zwarte afwerking integreert de steun elegant in moderne kantoor- en thuiswerkruimtes. Dit is een praktische oplossing voor het organiseren van je werkplek en het optimaliseren van je schermpositionering.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 8716309127561 |
| Vendorcode | MA-D1-02 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -45 - 45° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaibaar | ✓︎ |
| Draaihoek | 180° |
| Zwenken | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✖︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 482 mm |
| Diepte | 561 mm |
| Gewicht | 2,66 kg |
| Hoogte | 116 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Doorvoerbevestiging bureau dikte (max) | 4 cm |
| Geschikt voor tv | ✓︎ |
| Klemopzetstuk bureau dikte (max) | 8,5 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem/doorvoertule |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 90° |
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| Model | Landschap/portret |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief klem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309127561 |
| Vendorcode | MA-D1-02 |
| Artikelnr | 960182 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯