Je bent nog niet ingelogd
Gembird MA-D1-03 flat panel bureau steun 81,3 cm (32") Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
10x
De Gembird MA-D1-03 is een monitor bureaustuen ontworpen voor flat panel displays tot 32 inch. Dit steungysteem biedt stabiliteit voor monitoren met een maximaal gewicht van 9 kilogram. Het product is compatibel met VESA montagestandaarden 75x75 en 100x100, wat flexibiliteit biedt bij installatie. De zwarte afwerking integreert goed in professionele werkomgevingen. Deze bureausteun helpt je werkplek ergonomisch in te richten en neemt minimale ruimte in beslag, ideaal voor kantoren en thuiswerkplekken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75, 100 x 100 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 8716309127585 |
| Vendorcode | MA-D1-03 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | 45 - -45° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zwenken | 90 - -90° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✖︎ |
| Beeldformaat (max) | 32 inch |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 308 mm |
| Diepte | 561 mm |
| Gewicht | 2,42 kg |
| Hoogte | 116 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 43,2 cm (17") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Doorvoerbevestiging bureau dikte (max) | 4 cm |
| Klemopzetstuk bureau dikte (max) | 8,5 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100, 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309127585 |
| Vendorcode | MA-D1-03 |
| Artikelnr | 960183 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯