Lanberg WF11-3304-10S rack 4U Wandrek Grijs
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
Hoofdafbeelding 0
De Lanberg WF11-3304-10S is een compacte wandmonteerbare rack van 4U, ideaal voor kleine serverruimtes en kantooromgevingen. Met een frametype gesloten en afmetingen van 300 x 300 x 281 mm biedt dit 10 inch rack voldoende ruimte voor netwerkequipment en andere rack-compatibele apparaten. Het grijze ontwerp past elegant in professionele settings. Met een gewicht van 6,8 kg is de rack relatief licht en geschikt voor wandmontage. Dit wandrek combineert functionaliteit met een compact formaat voor efficiënte ruimtebenutting.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Lanberg
Rack Units4 U
Maat Rack10"
Frame typeGesloten
Hoogte281 mm
Breedte300 mm
Diepte300 mm