Je bent nog niet ingelogd
Kensington 627188 schermfilter
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
De Kensington 627188 schermfilter is een beschermend accessoire speciaal ontworpen voor laptops met een 14.0 inch scherm. Dit schermfilter helpt bij het reduceren van schermvermoeidheid en kan de privacy vergroten door de zichthoek te beperken. Het product is compatibel met standaard 14.0 inch laptopschermen en biedt een praktische oplossing voor gebruikers die hun scherm willen beschermen tegen krassen, stof en ongewenste blikken. Het filter is eenvoudig aan te brengen en verwijderbaar zonder beschadigingen achter te laten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Toepassing | Laptop |
| Scherm Diagonaal | 14.0 inch (35.6cm) |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2019 |
| EAN | 4049793064291 |
| Vendorcode | 627188 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 14.0 inch (35.6cm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | EliteBook 840 G5 |
| Toepassing | Laptop |
| Type product | Privacyfilter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 215,5 mm |
| Diepte | 0,39 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Hoogte | 321,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4049793064291 |
| Vendorcode | 627188 |
| Artikelnr | 1067969 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten