Je bent nog niet ingelogd
Lenovo 4XJ1M77975 schermfilter Randloze privacyfilter voor schermen
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
De Lenovo 4XJ1M77975 is een randloze privacyfilter speciaal ontworpen voor laptops met een 13,3 inch scherm. Deze schermfilter biedt privacy-bescherming door de zichtbaarheid van uw scherminhoud vanaf zijkanten te beperken, ideaal voor gebruik op openbare plaatsen. De filter past naadloos op uw laptop zonder storende randen. Met deze privacyfilter kunt u werken met meer vertrouwen, wetende dat medekijkers hebben beperkt zicht op uw scherm. Een praktische oplossing voor professionele gebruikers die waarde hechten aan schermveiligheid en privacy.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Toepassing | Laptop |
| Scherm Diagonaal | 13.3 inch (33.8cm) |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| EAN | 195892091745 |
| Vendorcode | 4XJ1M77975 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 13.3 inch (33.8cm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | ThinkBook 16 Gen 4 X13 Gen 2 |
| Toepassing | Laptop |
| Type product | Privacyfilter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 140 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beperkt weergavehoek (tot) | 30° |
| Eenvoudig aan te brengen | ✓︎ |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195892091745 |
| Vendorcode | 4XJ1M77975 |
| Artikelnr | 1146507 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten