Je bent nog niet ingelogd
Belkin Temp Glass Screen Protector iPad Air 13" Apple
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Belkin Temp Glass Screen Protector is een beschermende glaslaag speciaal ontworpen voor de iPad Air 13 inch. Dit schermfilter biedt krasbestendige eigenschappen om uw displayscherm tegen dagelijkse slijtage te helpen beschermen. Met een diagonaal van 13,0 inch sluit het naadloos aan op uw tablet. Het gehard glas zorgt voor een heldere weergave terwijl het als barrière fungeert tegen krassen en stof. Dit accessoire is ideaal voor gebruikers die hun scherm willen beschermen zonder de touchscreen-gevoeligheid of beeldkwaliteit in het gedrang te brengen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Belkin |
| Toepassing | Tablet |
| Scherm Diagonaal | 13.0 inch (33.0cm) |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 745883901920 |
| Vendorcode | OVI008HQ |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 13.0 inch (33.0cm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | iPad Air 13" |
| Toepassing | Tablet |
| Kleur van het product | Transparant |
| Materiaal | Gehard glas |
| Type product | Screen protector |
| Krasbestendig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | ✓︎ |
| Eenvoudig aan te brengen | ✓︎ |
| Eenvoudig verwijderbaar | ✓︎ |
| Makkelijk schoon te maken | ✓︎ |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Ronde hoeken | ✓︎ |
| Vingerafdrukbestendig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hardheid | 9H |
| Type schermbeschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schoonmaakdoekje | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 745883901920 |
| Vendorcode | OVI008HQ |
| Artikelnr | 1154791 |
| Merk | Belkin |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯