Je bent nog niet ingelogd
3M Blickschutzfilter PF400W2E 40'' Vollbild Monitor/21 9-
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De 3M Blickschutzfilter PF400W2E is een schermfilter speciaal ontwikkeld voor 40 inch breedbeeldmonitoren met een 21:9 verhouding. Deze filter biedt privacy door de weergave alleen zichtbaar te maken onder bepaalde kijkhoeken. De matte oppervlakteafwerking vermindert reflecties en verstopt schermcontent voor omstanders. Met ingebouwde blauwe lichtfiltering helpt het apparaat mogelijke vermoeide ogen te reduceren bij langdurig schermgebruik. Ideaal voor beveiligingsgevoelige werkplekken en kantooromgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | 3M |
| Toepassing | Monitor |
| Scherm Diagonaal | 40.0 inch (101.6cm) |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/Mat, Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 51144065912 |
| Vendorcode | 7100336617 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 40.0 inch (101.6cm) |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Filterkleur | Zwart |
| Toepassing | Monitor |
| Type product | Privacyfilter |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen scherm H x B | 948 x 401 mm |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/Mat, Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 948 mm |
| Gewicht | 210 g |
| Hoogte | 401 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibel met touchscreen | ✖︎ |
| Eenvoudig aan te brengen | ✓︎ |
| Eenvoudig verwijderbaar | ✓︎ |
| Makkelijk schoon te maken | ✓︎ |
| Ondersteunde display-types | LCD/CRT |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 51144065912 |
| Vendorcode | 7100336617 |
| Artikelnr | 1160851 |
| Merk | 3M |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯