3M Blickschutzfilter PF400W2E 40'' Vollbild Monitor/21 9-
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
De 3M Blickschutzfilter PF400W2E is een schermfilter speciaal ontwikkeld voor 40 inch breedbeeldmonitoren met een 21:9 verhouding. Deze filter biedt privacy door de weergave alleen zichtbaar te maken onder bepaalde kijkhoeken. De matte oppervlakteafwerking vermindert reflecties en verstopt schermcontent voor omstanders. Met ingebouwde blauwe lichtfiltering helpt het apparaat mogelijke vermoeide ogen te reduceren bij langdurig schermgebruik. Ideaal voor beveiligingsgevoelige werkplekken en kantooromgevingen.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk 3M
ToepassingMonitor
Scherm Diagonaal40.0 inch (101.6cm)
OppervlakteafwerkingGlanzend/Mat, Mat
Blauw Lichtfilter ✓︎
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
EAN51144065912
Vendorcode7100336617
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
239,00
In winkelmand
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Schermverhouding 21:9
Certificaten
Certificaten van naleving Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA)
Design
Filterkleur Zwart
Toepassing Monitor
Type product Privacyfilter
Blauw Lichtfilter✓︎
Ergonomie
Afmetingen scherm H x B 948 x 401 mm
Gewicht en omvang
Breedte 948 mm
Gewicht 210 g
Hoogte 401 mm