Je bent nog niet ingelogd
3M Bright Screen Privacy Filter voor 16in Volledig Scherm Laptop, 16:10, BP160W1E
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
De 3M Bright Screen Privacy Filter is ontworpen voor 16-inch laptopschermen met een 16:10 beeldverhouding. Deze schermfilter beschermt uw privacy door de beeldinhoud alleen zichtbaar te maken voor de gebruiker recht voor het scherm. Het product heeft een matte afwerking die glansreflecties vermindert en biedt een ingebouwde blauwe lichtfilter om belasting van de ogen te verminderen bij langdurig schermgebruik. Het filter is eenvoudig aan te brengen en biedt effectieve bescherming voor uw gevoelige informatie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | 3M |
| Toepassing | Laptop |
| Scherm Diagonaal | 16.0 inch (40.6cm) |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/Mat, Mat |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 51144065899 |
| Vendorcode | 7100336371 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 16.0 inch (40.6cm) |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Toepassing | Laptop |
| Type product | Privacyfilter |
| Blauw Lichtfilter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen scherm H x B | 351 x 231 mm |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/Mat, Mat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 351 mm |
| Gewicht | 270 g |
| Hoogte | 231 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibel met touchscreen | ✓︎ |
| Eenvoudig aan te brengen | ✓︎ |
| Eenvoudig verwijderbaar | ✓︎ |
| Installatietype | Klapbevestiging + Bevestigingsstrip |
| Makkelijk schoon te maken | ✓︎ |
| Ondersteunde display-types | LCD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 51144065899 |
| Vendorcode | 7100336371 |
| Artikelnr | 1161342 |
| Merk | 3M |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯