Je bent nog niet ingelogd
Delock 41428 Riser Card M.2 Key B+M > PCI Express x16 met 30cm USB-kabel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De Delock 41428 Riser Card is een uitbreidingskaart waarmee u M.2 Key B+M-schijven kunt aansluiten op een PCI Express x16-slot. Dit product maakt flexibele montage van opslag mogelijk met een 30cm USB-kabel. Het ondersteunt dual-key M.2-modules voor enhanced compatibiliteit. De kaart is ideaal voor compacte bouwconfiguraties of externe opstellingen waar directe montage niet praktisch is. Met DeLock kwaliteit krijgt u een betrouwbare oplossing voor uitbreiding van opslagcapaciteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Kabellengte | 30 cm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2018 |
| EAN | 4043619414284 |
| Vendorcode | 41428 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✓︎ |
| Kleur Product | Groen |
| Vormfactor | M.2 2260 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 49 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Kabellengte | 30 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | PCI Express x16 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output interface | PCIe, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619414284 |
| Vendorcode | 41428 |
| Artikelnr | 1027930 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Beschrijving
De PCI Express-riserkaart van Delock kan in een M.2 Key B- of Key M-slot worden aangesloten. Vervolgens kan het x16 PCI Express-slot op een andere positie in de behuizing worden gemonteerd. Hierdoor kan een grafische kaart in een M.2 worden gebruikt. Door meerdere uitbreidingskaarten te gebruiken, kunnen meerdere grafische kaarten tegelijkertijd op één moederbord worden gebruikt, bijvoorbeeld voor het minen van cryptovaluta zoals Bitcoin, Ethereum of Zcash.
Opmerking
In de verpakking zit een USB 3.0-riserkabel met een lengte van 30 cm. Via deze kabel worden geen USB-signalen doorgegeven, daarom is het niet mogelijk om deze uit te wisselen met een andere of langere kabel.
Technische details
- Connectoren:
Moederbord kant:
1 x 59-polige M.2 sleutel B+M mannetje
1 x USB 3.0 Type-A-bus
Stijgzijde:
1 x PCI Express x16
1 x USB 3.0 Type-A-bus
1 x Molex 4-polige stekker - Interface: PCIe
- Vormfactor: M.2 2260
- Geschikt voor M.2-slot met sleutel M of B op basis van PCIe
- 3 x condensatoren, zorgen voor een veilige stroomvoorziening van de grafische kaart
- 4 x montagegaten op de uitbreidingskaart
- Kabelgegevens:
1 x stijgkabel USB 3.0 Type-A mannetje naar mannetje ca. 30 cm (incl. connectoren)
1 x voedingskabel 4-pins naar SATA ca. 20 cm (incl. connectoren) - Afmetingen van de uitbreidingskaart (LxBxH): ca. 125 x 49 x 16 mm
- OS-onafhankelijk, geen installatie van stuurprogramma's nodig
Systeem vereisten
- Eén vrij M.2-sleutel M- of sleutel B-slot
- Voeding met een vrije SATA-voedingsconnector
Pakketinhoud
- M.2 naar USB-uitbreidingskaart
- USB naar PCIe-uitbreidingskaart
- USB 3.0-kabel
- Stroomkabel
- 4x afstandhouder
Pakket
- Detailhandelsdoos
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
