Je bent nog niet ingelogd
Apple AirPods 4e generatie In-ear Draadloos Wit (2024)
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
❮
❯
13x
# Apple AirPods 4e generatie In-ear Draadloos Wit (2024)
Ervaar draadloos luisteren met de Apple AirPods 4e generatie. Deze in-ear oordopjes bieden een naadloze Bluetooth-verbinding voor ongecompliceerd geluid. Met een indrukwekkende accuduur tot 30 uur kun je uitgebreid genieten van je favoriete muziek, podcasts en gesprekken zonder frequent opladen. Het elegante witte design past perfect bij Apple-apparaten. Ideaal voor wie comfort en connectiviteit zoekt in draadloze audio.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Apple |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 195949688522 |
| Vendorcode | MXP63ZM/A |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue audio-afspeeltijd | 5 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 30 uur |
| Wireless Charging | ✖︎ |
| Accuduur | 30 uur |
| Spreektijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 20 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Apple H2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP54 |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Zweetbestendig, Waterbestendig |
| Volumeregeling | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gesprekstijd | 4,5 uur |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 5 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 3 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 18,3 mm |
| Diepte | 18,1 mm |
| Gewicht | 35 gram |
| Gewicht van linker oordopje | 4,3 g |
| Gewicht van rechter oordopje | 4,3 g |
| Hoogte | 30,2 mm |
| Oplaadcassette | 32,3 g |
| Oplaadstation afmetingen (BxDxH): | 50,1 x 21,2 x 46,2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid | 102 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adaptieve EQ | ✓︎ |
| BeamForming | ✓︎ |
| Bewegingssensor | ✓︎ |
| Gepersonaliseerde ruimtelijke audio | ✓︎ |
| Optische sensor | ✓︎ |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Werkt met Apple Siri | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | BFR, Kwik, PVC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connectortype oplaadstation/opbergdoos | USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Type oplaadstation/opbergdoos | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195949688522 |
| Vendorcode | MXP63ZM/A |
| Artikelnr | 1148844 |
| Merk | Apple |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Michelle
Eerste review
Geplaatst: 21-04-2026
5 dagen in bezit
Great product
Snel geleverd! Fantastisch product
❮
❯

