Je bent nog niet ingelogd
Anker Soundcore Sport X20 In-ear Draadloos Groen
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
# Anker Soundcore Sport X20 In-ear Draadloos Groen
De Anker Soundcore Sport X20 zijn draadloze in-ear oordopjes met Bluetooth-connectiviteit, perfect voor actieve gebruikers. Met een accuduur van 12 uur bieden ze langdurig luisterplezier onderweg. De ingebouwde Noise Cancelling-technologie zorgt voor onderbrekingsvrije audio door achtergrondgeluiden te minimaliseren. Dankzij hun compacte, draadloze design zijn deze oordopjes ideaal voor sport, pendelen en dagelijks gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Anker |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
| EAN | 194644193584 |
| Vendorcode | A3968G61 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Accuduur | 12 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 48 uur |
| Wireless Charging | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | oorhaak |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Kleur Product | Groen |
| Type product | Hoofdtelefoons |
| Voorgesteld geslacht | Jongen/meisje |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 5 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik (Draadloos) | 10 m |
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 1,1 cm |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Gevoeligheid | 105 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Sporten |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen leeftijd | Volwassene |
| Aantal | 1 |
| Geschikt voor gebruik binnen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 2 |
| Geschikt voor buitengebruik | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oordopjes | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 194644193584 |
| Vendorcode | A3968G61 |
| Artikelnr | 1151149 |
| Merk | Anker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
