Je bent nog niet ingelogd
Anker Soundcore Sport X20 In-ear Draadloos Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
# Anker Soundcore Sport X20 In-ear Draadloos Zwart
Ervaar muziek zonder grenzen met deze draadloze in-ear oordopjes. Met een accuduur van 12 uur genieten je onderweg van uitgebreid luisterplezier. De ingebouwde noise cancelling technologie zorgt voor ondersteuning bij het wegfilteren van omgevingsgeluiden, zodat je volledig opgaat in je geluid. Het elegante zwarte ontwerp past bij elke stijl. Perfect voor dagelijks gebruik en actieve lifestyles. Een betrouwbare keuze voor audiofans die vrijheid en kwaliteit zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Anker |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 194644187019 |
| Vendorcode | A3968G11 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accuduur | 12 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 48 uur |
| Wireless Charging | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | Activiteit |
| Type product | Headset |
| Veiligheidsfunties | Zweetbestendig, Waterbestendig |
| Voorgesteld geslacht | Jongen/meisje |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadbron | USB |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Gevoeligheid | 105 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen leeftijd | Volwassene |
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth-profielen | AAC, SBC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Afspelen/pauze, Volume +, Volume - |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oordopjes | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Type oplaadstation/opbergdoos | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 194644187019 |
| Vendorcode | A3968G11 |
| Artikelnr | 1157824 |
| Merk | Anker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
