Je bent nog niet ingelogd
Gembird TWST-01-G In-ear Draadloos Groen
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
# Gembird TWST-01-G In-ear Draadloos Groen
De Gembird TWST-01-G zijn draadloze in-ear oordopjes in een modern groen design. Deze oordopjes bieden een naadloze Bluetooth-verbinding voor mobiele apparaten, ideaal voor dagelijks gebruik onderweg. Met hun compacte vormgeving en ergonomische pasvorm bieden ze comfort en gemak. Perfect voor muziek, podcasts en calls zonder de beperking van kabels. Een praktische keuze voor wie mobiliteit en simpliteit waardeert.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
| EAN | 8716309132367 |
| Vendorcode | TWST-01-G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Gembird TWST-01-G In-ear Draadloos Groen
Kleur Product:
Groen
Bekijk vergelijking
Huidig
Gembird TWST-01-PK In-ear Draadloos Roze
Kleur Product:
Roze
Bekijk vergelijking
€ 8,95
Gembird TWST-01-W In-ear Draadloos Wit
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 8,95
Gembird TWST-01-BK In-ear Draadloos Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 8,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijcapaciteit van linker oordopje | 30 mAh |
| Batterijcapaciteit van rechter oordopje | 30 mAh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 300 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 7 uur |
| Wireless Charging | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Basisstation kleur | Groen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Groen |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 34 gram |
| Hoogte | 55 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid | 105 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij-oplaadindicatie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| USB-aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsdruk niveau (max) | 4 dB |
| Impedantie | 32 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit oplaadstation | 300 mAh |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Opbergetui | ✖︎ |
| Type oplaadstation/opbergdoos | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309132367 |
| Vendorcode | TWST-01-G |
| Artikelnr | 1155533 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
