Je bent nog niet ingelogd
Gembird TWST-01-W In-ear Draadloos Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
1x
# Gembird TWST-01-W In-ear Draadloze Oordopjes
De Gembird TWST-01-W biedt draadloos luisteren via Bluetooth-technologie. Deze in-ear oordopjes beschikken over een accuduur van tot 7 uur, wat uitstekend geschikt is voor onderweg en dagelijks gebruik. Het witte design is elegant en discreet. Deze oordopjes zijn ideaal voor muziekliefhebbers die waarde hechten aan draadloze vrijheid en praktische gebruiksduur, zonder extra features zoals noise cancelling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
| EAN | 8716309132350 |
| Vendorcode | TWST-01-W |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Gembird TWST-01-G In-ear Draadloos Groen
Kleur Product:
Groen
Bekijk vergelijking
€ 8,95
Gembird TWST-01-PK In-ear Draadloos Roze
Kleur Product:
Roze
Bekijk vergelijking
€ 8,95
Gembird TWST-01-W In-ear Draadloos Wit
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
Huidig
Gembird TWST-01-BK In-ear Draadloos Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 8,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijcapaciteit van linker oordopje | 30 mAh |
| Batterijcapaciteit van rechter oordopje | 30 mAh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 300 mAh |
| Accuduur | 7 uur |
| Wireless Charging | ✖︎ |
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Basisstation kleur | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 34 gram |
| Hoogte | 55 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid | 105 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij-oplaadindicatie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| USB-aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsdruk niveau (max) | 4 dB |
| Impedantie | 32 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit oplaadstation | 300 mAh |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Opbergetui | ✖︎ |
| Type oplaadstation/opbergdoos | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309132350 |
| Vendorcode | TWST-01-W |
| Artikelnr | 1155535 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
