Je bent nog niet ingelogd
Anker Soundcore Liberty 4 Pro In-ear Draadloos Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
# Anker Soundcore Liberty 4 Pro In-ear Draadloos Zwart
De Anker Soundcore Liberty 4 Pro zijn krachtige draadloze in-ear oordopjes met geavanceerde Bluetooth-connectiviteit. Deze oordopjes beschikken over actieve ruisonderdrukking (Noise Cancelling) voor een immersieve luisterervaring. Met een indrukwekkende accuduur van 10 uur per lading kun je genieten van langdurig muziekgenot zonder frequent op te laden. Het zwarte design biedt een stijlvol en modern uiterlijk. Ideaal voor dagelijks gebruik, onderweg of tijdens het sporten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Anker |
| Frequentiebereik | 14 - 40.000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 194644294250 |
| Vendorcode | A3954G11 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accuduur | 10 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 40 uur |
| Wireless Charging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX5 |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Veiligheidsfunties | Spatwaterdicht |
| Volumeregeling | Touch |
| Voorgesteld geslacht | Jongen/meisje |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadbron | USB |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 5 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 0,005 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 61,7 mm |
| Diepte | 64,6 mm |
| Gewicht | 62 gram |
| Hoogte | 29,6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 1,05 cm |
| Driver type | Dynamisch |
| Frequentiebereik | 14 - 40.000 Hz |
| Gevoeligheid | 105 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Modus Transparantie | ✓︎ |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen leeftijd | Volwassene |
| Aantal | 1 |
| Geschikt voor gebruik binnen | ✓︎ |
| Muziek afspelen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 2 |
| Geschikt voor buitengebruik | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 6 |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Meerdere toetsen |
| Gyroscoop | ✓︎ |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Kleurnaam | Glossy Black |
| Virtuele surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Extra oordoppen | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Ingebouwd display (laadkoffer) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 194644294250 |
| Vendorcode | A3954G11 |
| Artikelnr | 1160112 |
| Merk | Anker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
