Je bent nog niet ingelogd
Koss KSC35 Draadloos Open-ear Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
# Koss KSC35 Draadloos Open-ear Zwart
Ervaar vrijheid met de Koss KSC35 draadloze oordopjes, voorzien van Bluetooth-connectiviteit voor naadloos streamen. Deze open-ear oordopjes bieden comfort voor dagelijks gebruik met een indrukwekkende accuduur van tot 18 uur. Ideaal voor wie muziek wil genieten zonder volledig afsloten van de omgeving. De draadloze technologie zorgt voor flexibiliteit en gemak, waardoor u zich vrij kunt bewegen. Perfect voor werk, training of entertainment.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Koss |
| Frequentiebereik | 15 - 25.000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 21299192566 |
| Vendorcode | 196643 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accuduur | 18 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Neckband, Open-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 15 - 25.000 Hz |
| Gevoeligheid | 101 dB |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oorkussenmateriaal | Schuim |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | In lijn |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beëindigen, Afspelen/pauze, Volume +, Volume - |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Marktsegment | Consument |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oordopjes | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 21299192566 |
| Vendorcode | 196643 |
| Artikelnr | 1164724 |
| Merk | Koss |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
