Je bent nog niet ingelogd
Sony WF-C510 In-Ear Headset Blauw
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
# Sony WF-C510 In-Ear Headset Blauw
De Sony WF-C510 oordopjes bieden draadloze vrijheid met betrouwbare Bluetooth-connectiviteit. Dit compacte in-ear headset is ontworpen voor gebruikers die onderweg optimaal geluid en gemak wensen. Met het vertrouwde Sony-kwaliteitsmerk combineert dit model stijlvolle afwerking in blauw met praktische draadloze functionaliteit. De oordopjes zijn geschikt voor diverse luisteractiviteiten en bieden een aangepaste pasvorm voor dagelijks gebruik. Ideaal voor wie zoekt naar een betrouwbare Bluetooth-oplossing in het segment van draadloze oordopjes.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sony |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 4548736161733 |
| Vendorcode | WFC510L.CE7 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Sony WF-C510 In-Ear Headset Blauw
Kleur Product:
Blauw
Bekijk vergelijking
Huidig
Sony WF-C510 In-Ear Headset Geel
Kleur Product:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 60,95
Sony WF-C510 In-Ear Headset Wit
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 60,95
Sony WF-C510 In-Ear Headset Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 45,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij oplaadtijd (oplaaddoos) | 3 uur |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 8 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/met ANC) | 16 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/zonder ANC) | 22 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 11 uur |
| Gesprekstijd (ANC aan) | 5 uur |
| Gesprekstijd (ANC uit) | 5 uur |
| Oplaadtijd | 1.5 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX4 |
| Kleur Product | Blauw |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 5 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik (Draadloos) | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 31 gram |
| Gewicht van linker oordopje | 4,6 g |
| Gewicht van rechter oordopje | 4,6 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Akoestisch systeem | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 6 mm |
| Gevoeligheid | 100 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Frequentierespons (muziekmodus) | 20 - 20000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | 8517620000 |
| HD-stem | ✓︎ |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Werkt met Apple Siri | ✓︎ |
| Werkt met de Google Assistent | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Oplaadhouder | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oordopjes | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4548736161733 |
| Vendorcode | WFC510L.CE7 |
| Artikelnr | 1165371 |
| Merk | Sony |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
