Je bent nog niet ingelogd
Sony WF-C510 In-Ear Headset Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
# Sony WF-C510 In-Ear Headset Wit
Ervaar draadloos luisterplezier met de Sony WF-C510 oordopjes. Deze compacte in-ear headsets bieden een stabiele Bluetooth-verbinding voor naadloos gemak. Perfect voor dagelijks gebruik, onderweg of tijdens het sporten. Met het vertrouwde Sony-kwaliteitsmerk krijg je betrouwbare audioprestaties in een stijlvol wit design. De ergonomische pasvorm zorgt voor comfort bij langdurig dragen. Een ideale keuze voor wie waarde hecht aan eenvoud, draadloze vrijheid en Sony's audio-expertise.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sony |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 4548736161481 |
| Vendorcode | WFC510W.CE7 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Sony WF-C510 In-Ear Headset Blauw
Kleur Product:
Blauw
Bekijk vergelijking
€ 60,95
Sony WF-C510 In-Ear Headset Geel
Kleur Product:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 60,95
Sony WF-C510 In-Ear Headset Wit
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
Huidig
Sony WF-C510 In-Ear Headset Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 45,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij oplaadtijd (oplaaddoos) | 3 uur |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 8 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/met ANC) | 16 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/zonder ANC) | 22 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 11 uur |
| Wireless Charging | ✖︎ |
| Gesprekstijd (ANC aan) | 5 uur |
| Gesprekstijd (ANC uit) | 5 uur |
| Oplaadtijd | 1.5 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX4 |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 5 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 2,5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik (Draadloos) | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 31 gram |
| Gewicht van linker oordopje | 4,6 g |
| Gewicht van rechter oordopje | 4,6 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Akoestisch systeem | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 6 mm |
| Gevoeligheid | 100 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, AVRCP, HFP, HSP, SBC |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Frequentierespons (muziekmodus) | 20 - 20000 Hz |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD-stem | ✓︎ |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Werkt met Apple Siri | ✓︎ |
| Werkt met de Google Assistent | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Kleurnaam | White |
| Oplaadhouder | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oordopjes | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4548736161481 |
| Vendorcode | WFC510W.CE7 |
| Artikelnr | 1165373 |
| Merk | Sony |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
