Je bent nog niet ingelogd
Sandberg 126-51 In-ear Draadloos Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
# Sandberg 126-51 In-ear Draadloos Zwart
De Sandberg 126-51 in-ear oordopjes bieden draadloze vrijheid dankzij Bluetooth-connectiviteit. Met een accuduur van 5 uur kun je gemakkelijk een werkdag of trainingsessie doorkomen zonder op te laden. Deze compacte oordopjes zijn ontworpen voor comfort en mobiliteit, ideaal voor muziekliefhebbers en bellers onderweg. Perfecte keuze voor wie waarde hecht aan eenvoud en gemak in een zwarte afwerking.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sandberg |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 5705730126512 |
| Vendorcode | 126-51 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij capaciteit (oplaaddoos) | 400 mAh |
| Capaciteit van de accu/batterij | 50 mAh |
| Accuduur | 5 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 24 uur |
| Wireless Charging | ✖︎ |
| Oplaadtijd | 1.5 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik (Draadloos) | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 26 mm |
| Gewicht | 40 gram |
| Hoogte | 47 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 1 cm |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid | 109 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Muziek/Voor elke dag |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Microphone input impedance | 300 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie microfoon | 10 - 10000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth-versie | 6.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | AB5656C |
| Impedantie | 16 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5705730126512 |
| Vendorcode | 126-51 |
| Artikelnr | 1161514 |
| Merk | Sandberg |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
