Je bent nog niet ingelogd
Anker Soundcore Aerofit 2 Open-ear Draadloos Blauw
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
# Anker Soundcore Aerofit 2 Open-ear Draadloos Blauw
Ervaar vrijheid met de Anker Soundcore Aerofit 2 open-ear oordopjes. Deze draadloze earbuds verbinden via Bluetooth voor naadloze audio-streaming. Met een accuduur van 10 uur blijft u lang genieten van muziek en oproepen. Het open-ear design zorgt voor comfort bij langdurig dragen en laat u omgevingsgeluiden opmerken. Perfect voor actieve gebruikers die kwaliteit en gemak zoeken in een stijlvol blauw ontwerp.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Anker |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | USB-C |
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 194644298890 |
| Vendorcode | A3874G31 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Anker Soundcore Aerofit 2 Open-ear Draadloos Blauw
Kleur Product:
Blauw
Bekijk vergelijking
Huidig
Anker Soundcore AeroFit 2 Open-ear Draadloos Groen
Kleur Product:
Groen
Bekijk vergelijking
€ 129,95
Anker Soundcore AeroFit 2 Open-ear Draadloos Wit
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 129,95
Anker Soundcore AeroFit 2 Open-ear Draadloos Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 129,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij oplaadtijd (oplaaddoos) | 2,6 uur |
| Capaciteit van de accu/batterij | 750 mAh |
| Accuduur | 10 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 42 uur |
| Wireless Charging | ✓︎ |
| Uitgangsspanning (oplaaddoos) | 5 V |
| Uitgangsstroom (oplaaddoos) | 0,42 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | oorhaak, Open-ear |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP55 |
| Kleur Product | Blauw |
| LED-indicatoren | Batterijstatus |
| Type product | Hoofdtelefoons |
| Veiligheidsfunties | Weerbestendig |
| Volumeregeling | Knop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadbron | Oplaadstation |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 10 min |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 66,7 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Gewicht | 85 gram |
| Hoogte | 25,1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid | 102 dB |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag |
| Frequentieband | 20 - 20000 GHz |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor gebruik binnen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor buitengebruik | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 2 |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Helder geluid | ✓︎ |
| Multipoint-connectiviteit | ✓︎ |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Oplaadhouder | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 194644298890 |
| Vendorcode | A3874G31 |
| Artikelnr | 1166122 |
| Merk | Anker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
