Je bent nog niet ingelogd
Anker Soundcore AeroFit 2 Open-ear Draadloos Wit
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
# Anker Soundcore AeroFit 2 Open-ear Draadloos Wit
Ontdek het luistergenot van open-ear ontwerp met de Anker Soundcore AeroFit 2. Deze draadloze oordopjes bieden comfortabel all-day wear zonder traditionele oproepen in je oren. Met Bluetooth-connectiviteit en draadloze vrijheid blijf je overal verbonden. Ideaal voor wie omgevingsgeluiden wil behouden terwijl ze muziek geniet. Perfecte combinatie van innovatief design en praktische technologie in een slanke witte afwerking.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Anker |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 194644298883 |
| Vendorcode | A3874G21 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Anker Soundcore Aerofit 2 Open-ear Draadloos Blauw
Kleur Product:
Blauw
Bekijk vergelijking
€ 129,95
Anker Soundcore AeroFit 2 Open-ear Draadloos Groen
Kleur Product:
Groen
Bekijk vergelijking
€ 129,95
Anker Soundcore AeroFit 2 Open-ear Draadloos Wit
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
Huidig
Anker Soundcore AeroFit 2 Open-ear Draadloos Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 129,95
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 750 mAh |
| Wireless Charging | ✓︎ |
| Uitgangsspanning (oplaaddoos) | 5 V |
| Uitgangsstroom (oplaaddoos) | 0,42 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Open-ear |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP55 |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Hoofdtelefoons |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Volumeregeling | Knop |
| Voorgesteld geslacht | Jongen/meisje |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadbron | Oplaadstation |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 10 min |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 0,005 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 66,7 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Gewicht | 85 gram |
| Hoogte | 25,1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid | 102 dB |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag |
| Frequentieband | 20 - 20000 GHz |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor gebruik binnen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor buitengebruik | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 2 |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Helder geluid | ✓︎ |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 194644298883 |
| Vendorcode | A3874G21 |
| Artikelnr | 1160105 |
| Merk | Anker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
❮
❯
