Je bent nog niet ingelogd
Samsung Galaxy Buds3 FE In-ear Draadloos Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
# Samsung Galaxy Buds3 FE In-ear Draadloos Zwart
Ervaar audiogenot met deze Samsung Galaxy Buds3 FE oordopjes. Dankzij Bluetooth-verbinding kunt u draadloos muziek streamen vanaf uw apparaat. De ingebouwde ruisonderdrukking zorgt voor een immersieve luisterervaring door omgevingsgeluid te minimaliseren. Deze compacte in-ear oordopjes zijn ideaal voor dagelijks gebruik, of u nu onderweg bent, aan het trainen, of thuis ontspant. Het strakke zwarte design combineert functionaliteit met modern uiterlijk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 8806097620952 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij capaciteit (oplaaddoos) | 515 mAh |
| Batterijcapaciteit van linker oordopje | 53 mAh |
| Batterijcapaciteit van rechter oordopje | 53 mAh |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 30 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 8,5 uur |
| Gesprekstijd (ANC aan) | 4 uur |
| Gesprekstijd (ANC uit) | 4 uur |
| Spreektijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 18 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, KCC, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP54 |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | Batterijstatus |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 5 V |
| Oplaadbron | Oplaadstation |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 18 mm |
| Diepte | 33,8 mm |
| Gewicht | 5 gram |
| Hoogte | 21,1 mm |
| Oplaadcassette | 41,8 g |
| Oplaadstation afmetingen (BxDxH): | 58,9 x 24,4 x 48,7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 6 |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, AVRCP, HFP, SBC, SSC |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Equalizer-instellingen | ✓︎ |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| Proximity sensor | ✓︎ |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Werkt met de Google Assistent | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Marktsegment | Consument |
| Virtuele surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806097620952 |
| Artikelnr | 1166547 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
