Je bent nog niet ingelogd
Sony Playstation Pulse Explore Bluetooth In-Ear Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
2x
# Sony PlayStation Pulse Explore Bluetooth In-Ear Wit
Deze draadloze in-ear oordopjes van Sony zijn speciaal ontworpen voor gamers. Met Bluetooth-connectiviteit bieden zij een naadloze verbinding met je apparaten. De oordopjes beschikken over een accuduur van 5 uur per laadbeurt, ideaal voor uitgebreide gaming- of luistersessies. Hoewel ze geen actieve noise cancelling hebben, leveren ze uitstekende geluidskwaliteit voor een immersieve audio-ervaring. Perfect voor wie op zoek is naar betrouwbare, draadloze audio voor gaming en entertainment.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sony |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 711719598374 |
| Vendorcode | 1000047822 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij capaciteit (oplaaddoos) | 780 mAh |
| Batterijcapaciteit van linker oordopje | 105 mAh |
| Batterijcapaciteit van rechter oordopje | 105 mAh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Accuduur | 5 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 10 uur |
| Wireless Charging | ✖︎ |
| Ingangsspanning (oordopjes) | 5 V |
| Ingangsspanning(oplaaddoos) | 5 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| Type product | Headset |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 3,85 V |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 35 mm |
| Diepte | 19 mm |
| Gewicht van linker oordopje | 6,1 g |
| Gewicht van rechter oordopje | 6,1 g |
| Hoogte | 23 mm |
| Oplaadcassette | 71 g |
| Oplaadstation afmetingen (BxDxH): | 88 x 38 x 42 mm |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 48 x 8 x 16 mm |
| Receiver gewicht | 4 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid | 100 dB |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele producten | PS5, PC, Mac, PlayStation Portal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Ruisonderdrukking microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Extra oordoppen | ✓︎ |
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 711719598374 |
| Vendorcode | 1000047822 |
| Artikelnr | 1166791 |
| Merk | Sony |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
