Je bent nog niet ingelogd
Conceptronic BRENDAN02W In-ear Bedraad Wit USB Type-C
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
# Conceptronic BRENDAN02W In-ear Bedraad Wit USB Type-C
De BRENDAN02W in-ear oordopjes van Conceptronic bieden betrouwbare geluidskwaliteit met een bedrade verbinding via USB Type-C. Dit compacte model is ideaal voor dagelijks gebruik en is geschikt voor verschillende apparaten met USB Type-C aansluiting. De witte afwerking geeft een schoon, modern uiterlijk. Perfect voor gebruikers die een stabiele, directe verbinding en eenvoudige bediening prefereren zonder afhankelijkheid van batterijen of draadloze verbindingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Conceptronic |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Aansluiting | USB-C |
| Kabellengte | 1.20 m |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 4015867243121 |
| Vendorcode | BRENDAN02W |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 38 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Gewicht | 13 gram |
| Hoogte | 15 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid | 98 dB |
| Maximum input vermogen | 5 mW |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.20 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | In lijn |
| Ruisonderdrukking microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Draadloze verbinding | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Douane productcode (TARIC) | 8518300090 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Opbergetui | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867243121 |
| Vendorcode | BRENDAN02W |
| Artikelnr | 1166829 |
| Merk | Conceptronic |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
