Je bent nog niet ingelogd
Conceptronic BRENDAN05B In-ear Bedraad Zwart USB Type-C
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
# Conceptronic BRENDAN05B In-ear Oordopjes
De Conceptronic BRENDAN05B zijn bedraade in-ear oordopjes met USB Type-C aansluiting. Dit compacte model biedt betrouwbare geluidskwaliteit via een vaste verbinding, zonder afhankelijkheid van draadloze technologie. Dankzij de bedrade connectiviteit profiteert u van stabiele overdracht en continue stroomtoevoer. Perfect voor gebruikers die waardering hebben voor eenvoudige, robuuste audio-oplossingen zonder ingewikkelder draadloze setup's.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Conceptronic |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Aansluiting | USB-C |
| Kabellengte | 1.20 m |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 4015867243152 |
| Vendorcode | BRENDAN05B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | oorhaak, In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 29 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Gewicht | 15 gram |
| Hoogte | 15 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid | 98 dB |
| Maximum input vermogen | 5 mW |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.20 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | In lijn |
| Ruisonderdrukking microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Draadloze verbinding | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Douane productcode (TARIC) | 8518300090 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867243152 |
| Vendorcode | BRENDAN05B |
| Artikelnr | 1166832 |
| Merk | Conceptronic |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
