Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Cetra Open-ear Draadloos Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
+ 30 EURO CASHBACK
❮
❯
❮
❯
1x
# ASUS ROG Cetra Open-ear Draadloos Zwart
Ervaar vrijheid in geluid met deze draadloze open-ear oordopjes van ASUS ROG. Dankzij Bluetooth-connectiviteit geniet je van draadloze verbinding met je apparaten. Met een accuduur van tot 16 uur ben je de hele dag voorzien van power, ideaal voor intensief gebruik. Het open-ear design zorgt voor comfort durante langdurig dragen en biedt een natuurlijke luisterervaring. Perfect voor gamen, muziek en meer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4711636232746 |
| Vendorcode | 90YH0450-BTUA00 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 30 EURO CASHBACK
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accuduur | 16 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 48 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Basisstation kleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Draagwijze | oorhaak |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | Touch |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadbron | USB |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 116 gram |
| Oplaadstation afmetingen (BxDxH): | 44,5 x 46,8 x 13,6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 1,4 cm |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Positie speakers koptelefoon | Luchtgeleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele producten | PC MAC PlayStation 4 PlayStation 5 Nintendo Switch iOS Android Bluetooth device |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -38 dB |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Ruisonderdrukking microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 8000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 6.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connectortype oplaadstation/opbergdoos | USB Type-C |
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Verpakkingsinhoud | o ROG Cetra Open Wireless Open-Ear Headphones Wireless 2.4 GHz USB-C® dongle Neck Strap USB-C to USB-A charging cable Quick start guide Warranty booklet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636232746 |
| Vendorcode | 90YH0450-BTUA00 |
| Artikelnr | 1168481 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
ONTVANG 30 EURO CASHBACK!
Ontvang nu bij aankoop van geselecteerde ASUS ROG producten 30 euro cashback!
Actieperiode: 27-04-2026 t/m 12-07-2026
Claimperiode: 11-05-2026 t/m 26-07-2026
*Cashback is te claimen via ASUS
Actieperiode: 27-04-2026 t/m 12-07-2026
Claimperiode: 11-05-2026 t/m 26-07-2026
*Cashback is te claimen via ASUS
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Olaf
Eerste review
Geplaatst: 23-04-2026
5 dagen in bezit
genieten van geluid zonder je af te sluiten
Fijn geluid
aan 3 apparaten te koppelen 2x bluetooth 1x usb-c
kabeltje voor het sporten achter je hoofd.
voor bellen ook goed te verstaan in stille ruimte
nog geen minpunten ondervonden.
Fijn geluid, je hoort je omgeving om je heen, handig kabeltje bijgeleverd zodat je hem ook even om je nek kan hangen, of bij het sporten/rennen ze niet zo van je oor af kunnen vallen. Hij is te verbinden met 3 apparaten tegelijk 2 via Bluetooth en 1 via de USB-C ontvanger voor betere latency bij het gamen. Geluid met bellen is zeer zuiver alsof je gewoon met iemand praat. beide kanten goed verstaanbaar als headset (je kan muziekje opzetten tijdens het werken zonder dat een ander er last van heeft en toch je collega's horen als deze een vraag stellen.Komt goed geluid uit met fijne bass, op 50% volume is het geluid al best hoog. bediening is via app iphone/android of gear pagina aan te passen
+ 30 EURO CASHBACK
❮
❯
❮
❯
