Je bent nog niet ingelogd
Anker Soundcore C50i FlexiClip Oordopjes Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
# Anker Soundcore C50i FlexiClip Oordopjes Wit
Ontdek de Anker Soundcore C50i FlexiClip oordopjes, uw nieuwe luistergenot. Deze draadloze oordopjes bieden Bluetooth-connectiviteit voor naadloze muziekgenieting. Met een accuduur van 7 uur gaat u de hele dag mee. De geïntegreerde noise-cancellingtechnologie zorgt voor ondersteuning bij het dempen van omgevingsgeluid, waardoor u zich beter kunt concentreren of ontspannen. Het flexibele ontwerp past zich comfortabel aan uw oor aan, ideaal voor dagelijks gebruik en onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Anker |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 194644269593 |
| Vendorcode | D1101G21 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accuduur | 7 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 28 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 7 uur |
| Spreektijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 18 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Oorklem, Open-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Inklapbaar | ✖︎ |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP55 |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Regenbestendig, Zweetbestendig, Waterbestendig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gesprekstijd | 4,5 uur |
| Oplaadbron | Oplaadstation |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare kabel | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 62 mm |
| Diepte | 30,5 mm |
| Gewicht | 45 gram |
| Gewicht van linker oordopje | 5,5 g |
| Gewicht van rechter oordopje | 5,5 g |
| Hoogte | 41 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 1,2 cm |
| Gevoeligheid | 102 dB |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Positie speakers koptelefoon | Luchtgeleiding |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 2 |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| USB-aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 6.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Marktsegment | Consument |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Douane productcode (TARIC) | 8517629400 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connectortype oplaadstation/opbergdoos | USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 194644269593 |
| Vendorcode | D1101G21 |
| Artikelnr | 1170072 |
| Merk | Anker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
