Je bent nog niet ingelogd
Koss KE5 In-ear Bedraad Zwart 3.5mm
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
# Koss KE5 In-ear Bedraad Zwart 3.5mm
De Koss KE5 zijn bedrade in-ear oordopjes met 3.5mm aansluiting, ideaal voor dagelijks luisteren. Dit model biedt een eenvoudige en betrouwbare verbinding zonder draadloze complicaties. Met het klassieke Koss-merk achter je oor geniet je van stereo-geluid. De compacte in-ear vorm zorgt voor draagcomfort tijdens langere luistersessies. Perfect voor wie een ongecompliceerde audio-ervaring zoekt zonder extra features zoals Bluetooth of noise cancelling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Koss |
| Frequentiebereik | 60 - 20.000 Hz |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2018 |
| EAN | 21299175484 |
| Vendorcode | 187543 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Hoofdtelefoons |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 60 - 20.000 Hz |
| Gevoeligheid | 98 dB |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Muziek |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | Niet beschikbaar |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 21299175484 |
| Vendorcode | 187543 |
| Artikelnr | 1752890 |
| Merk | Koss |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
In-ear hoofdtelefoon: Koss KE5K- kenmerken:
- -Frequentiebereik: 60 - 20.000 Hz
Impedantie: 16 ohm
- Geluidsdrukniveau bij 1 kHz: 98 dB
- Kabellengte: 1,2 m
Toon meer
Vergelijkbare producten
