Je bent nog niet ingelogd
Sony MDR-EX110APW In-ear Bedraad Wit 3.5mm
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
2x
# Sony MDR-EX110APW In-ear Oordopjes
De Sony MDR-EX110APW zijn bedraade in-ear oordopjes met een klassieke en betrouwbare 3.5mm aansluiting. Dit model biedt een eenvoudige, Direct verbonden oplossing zonder ingewikkelde draadloze technologie. Ideaal voor gebruikers die waarde hechten aan stabiliteit en geen batterijbeheer nodig hebben. Met het compacte design passen deze oordopjes comfortabel in het oor, perfect voor dagelijks luisteren naar muziek, podcasts en meer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sony |
| Frequentiebereik | 5 - 24.000 Hz |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Kabellengte | 1.20 m |
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2015 |
| EAN | 4905524936797 |
| Vendorcode | MDREX110APW.CE7 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 3 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 9 mm |
| Driver type | Dynamisch |
| Frequentiebereik | 5 - 24.000 Hz |
| Gevoeligheid | 103 dB |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Aansluiting | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.20 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoontype | In lijn |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Marktsegment | Consument |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4905524936797 |
| Vendorcode | MDREX110APW.CE7 |
| Artikelnr | 901197 |
| Merk | Sony |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
- Comfortabele, nauwsluitende siliconen oordopjes.
- Neodymium-drivers van 9 mm voor dynamisch geluid.
- Keuze uit kleuren voor afstemming op uw stijl.
- Frequentiebereik van 5-24.000 Hz.
- Y-type snoer, lengte van 1,2 m.
- Neodymium-drivers van 9 mm voor dynamisch geluid.
- Keuze uit kleuren voor afstemming op uw stijl.
- Frequentiebereik van 5-24.000 Hz.
- Y-type snoer, lengte van 1,2 m.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
