Je bent nog niet ingelogd
HP External USB DVDRW Drive
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
3x
De HP External USB DVDRW Drive is een extern opslagapparaat met USB-aansluiting in zwart. Dit apparaat biedt de mogelijkheid om dvd's te lezen en schrijven, wat het geschikt maakt voor het afspelen en creëren van optische media. Door de externe vorm en USB-verbinding kan het gemakkelijk worden aangesloten op computers zonder interne beschikbaarheid. Het compacte ontwerp maakt het ideaal voor mobiel gebruik en zorgt voor flexibiliteit in opslag- en afspeelbehoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aansluiting | USB |
| Intern/Extern | Extern |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2015 |
| EAN | 0888182028476 |
| Vendorcode | F2B56AA |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 42,95
laatste 90 dagen: 42,95
39,
95
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern/Extern | Extern |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 14 mm |
| Diepte | 144 mm |
| Gewicht | 0.20 kg |
| Hoogte | 137.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele producten | Elke laptop of desktop met een open USB 2.0- of 3.0-poort |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10; Windows 8; Windows 7; Windows Vista; Windows XP; Windows2008; Windows2003; Mac OS X |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0888182028476 |
| Vendorcode | F2B56AA |
| Artikelnr | 961879 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Sluit de HP externe USB dvd/rw aan op een vrije USB-poort op uw pc om optische media direct te lezen en te beschrijven.
Kenmerken
- Maak backups van uw data, verplaats bestanden, geniet van multimedia of lees en schrijf cd's en dvd's zoveel u wilt met een compacte externe optische disk drive.
- Houd uw werkplek opgeruimd en installeer pas een optische drive als u die nodig heeft. Sluit de USB-gevoede drive aan op een USB 2.0- of 3.0-poort op uw pc en u kunt ermee aan de slag. Een aparte netadapter is niet nodig.
- De zekerheid van een jaar garantie met vervanging van onderdelen. Aanvullende ondersteuning is (alleen in Noord-Amerika) zeven dagen per week 24 uur per dag beschikbaar per telefoon en via online supportforums.
Kenmerken
- Maak backups van uw data, verplaats bestanden, geniet van multimedia of lees en schrijf cd's en dvd's zoveel u wilt met een compacte externe optische disk drive.
- Houd uw werkplek opgeruimd en installeer pas een optische drive als u die nodig heeft. Sluit de USB-gevoede drive aan op een USB 2.0- of 3.0-poort op uw pc en u kunt ermee aan de slag. Een aparte netadapter is niet nodig.
- De zekerheid van een jaar garantie met vervanging van onderdelen. Aanvullende ondersteuning is (alleen in Noord-Amerika) zeven dagen per week 24 uur per dag beschikbaar per telefoon en via online supportforums.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten