Je bent nog niet ingelogd
Gembird PC-186A-VDE electriciteitssnoer
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
2x
Het Gembird PC-186A-VDE electriciteitssnoer is een zwart netsnoer met een lengte van 1.80 meter. Dit snoer is uitgerust met een IEC-320 C13 stekker, wat het geschikt maakt voor diverse elektronische apparaten. Het product voldoet aan de VDE-normen en biedt een betrouwbare verbinding tussen uw apparaat en het elektriciteitsnetwerk. Dit netsnoer is ideaal voor huishoudelijke en kantooromgevingen waar u een stabiele stroomvoorziening nodig hebt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Stekker | IEC-320 C13 |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 8716309047005 |
| Vendorcode | pc-186A-vde |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroom | 10 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 115 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Gewicht | 178 g |
| Hoogte | 35 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stekker | IEC-320 C13 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309047005 |
| Vendorcode | pc-186A-vde |
| Artikelnr | 159105 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
3-aderig geaard netsnoer, Schuko naar C13 (haaks).
CE, VDE, KEMA keur gekeurd.
CE, VDE, KEMA keur gekeurd.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯