Je bent nog niet ingelogd
InLine 16656 electriciteitssnoer
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
Het InLine 16656 electriciteitssnoer is een netsnoer met een IEC-320 C5 stekker en een lengte van 2,00 meter. Dit zwarte snoer is geschikt voor het aansluiten van verschillende apparaten op de stroombron. Het netsnoer biedt een praktische oplossing voor het verbinden van uw elektronische apparatuur. Met zijn compacte lengte is het geschikt voor gebruik in diverse omgevingen waar een betrouwbare stroomvoorziening nodig is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | InLine |
| Stekker | IEC-320 C5 |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 4043718012718 |
| Vendorcode | 16656 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 189 g |
| Verpakkingsvolume | 1500 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 2.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stekker | IEC-320 C5 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabeldoorsnede | 0.75 mm² |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043718012718 |
| Vendorcode | 16656 |
| Artikelnr | 164078 |
| Merk | InLine |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯