Je bent nog niet ingelogd
ACT Netsnoer CEE 7/7 male (haaks) - C13 (haaks) zwart 2 m
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
De ACT Netsnoer CEE 7/7 male (haaks) - C13 (haaks) in zwart is een 2 meter lange voedingskabel geschikt voor het aansluiten van elektrische apparaten. Met de CEE 7/7 stekker aan één zijde en de IEC-320 C13 connector aan de andere zijde, biedt deze kabel een betrouwbare verbinding. De haakse uitvoeringen aan beide uiteinden zorgen voor optimale ruimtebenutting. Met een lengte van 2 meter beschikt u over voldoende bereik voor flexibele plaatsing van apparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ACT |
| Stekker | IEC-320 C13 |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2016 |
| EAN | 8716065113846 |
| Vendorcode | AK5018 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal aders | 3 |
| Aderdoorsnede mm | 0.75 mm |
| Adermateriaal | Koper |
| Connector A | CEE 7/7 haaks male x1 |
| Connector B | IEC 60320 C13 haaks female x1 |
| Connector type | C13, CEE7/7 |
| Kabelkleur | Zwart |
| Kabellengte | 2 m |
| Kabelmantel | PVC |
| Keurmerk | CE, VDE |
| Kleurnummer | RAL 9011 |
| Max. werktemperatuur | 70 C |
| Min. werktemperatuur | 0 C |
| Spanning | 250 V |
| Stroom | 6 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065113846 |
| Vendorcode | AK5018 |
| Artikelnr | 969720 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Het CEE 7/7 naar C13 netsnoer wordt gebruikt voor het aansluiten van apparatuur zoals computers, monitoren en printers op het elektriciteitsnetwerk.
ACT heeft verschillende soorten voedingskabels: CEE 7/7, Euro, UK, VS, Italiaanse, Deense, Zwitserse, Indiase/Zuid Afrikaanse kabels. ACT levert stroomkabels met de volgende connectoren: CEE 7/7, IEC60320 C5, C7, C13, C14, C19, C20 en IEC60309 CEE1. Daarnaast zijn de diverse soorten voedingssplitkabels en stroomkabels verkrijgbaar in de volgende kleuren: zwart, wit, rood, blauw, groen en geel.
ACT heeft verschillende soorten voedingskabels: CEE 7/7, Euro, UK, VS, Italiaanse, Deense, Zwitserse, Indiase/Zuid Afrikaanse kabels. ACT levert stroomkabels met de volgende connectoren: CEE 7/7, IEC60320 C5, C7, C13, C14, C19, C20 en IEC60309 CEE1. Daarnaast zijn de diverse soorten voedingssplitkabels en stroomkabels verkrijgbaar in de volgende kleuren: zwart, wit, rood, blauw, groen en geel.
- Kabellengte: 2 m
- Connectoren: CEE 7/7 male (haaks) - C13 (haaks)
- Maximale belasting: 230V / 10A
- Kleur: zwart
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten