fout meldenFout melden

ACT EA1005 LC/LC 1stuk(s) Ivoor glasvezeladapter

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
ACT EA1005 LC/LC 1stuk(s) Ivoor glasvezeladapter

Alle specificaties

Kleur van het product
Ivoor
Draad modus structuur
Multimode
Aantal connectors
2
Aansluiting type
LC/LC
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Categorie
OM1
Duplex
check icon
Materiaal huls
Keramisch
EAN
8716065312997
Vendorcode
EA1005
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer
4,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
check icon
Achteraf betalen!
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
✖︎
Sluiten