fout meldenFout melden

ACT Fiber optic LC-ST simplex adapter

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
ACT Fiber optic LC-ST simplex adapter

Alle specificaties

Kleur van het product
Metallic
Draad modus structuur
Multimode, Single-mode
Aantal connectors
2
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Materiaal huls
Zirkonium-keramiek
EAN
8716065013795
Vendorcode
EA1040
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer
17,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
check icon
Achteraf betalen!
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
✖︎
Sluiten