fout meldenFout melden

ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter OM3 - [EA1024]

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter OM3 - [EA1024]

Alle specificaties

Kleur van het product
Aqua-kleur
Aantal connectors
2
Aansluiting type
SC/SC
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Materiaal huls
Zirkonium-keramiek
EAN
8716065013696
Vendorcode
EA1024
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer
2,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
check icon
Achteraf betalen!
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten
✖︎
Sluiten