Je bent nog niet ingelogd
LogiLink UA0314 M.2 SDD-behuizing Zwart USB C
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
De LogiLink UA0314 M.2 SSD-behuizing in zwart biedt een praktische oplossing voor het extern opslaan van gegevens. Deze behuizing ondersteunt één M.2 SATA-schijf en beschikt over een USB-C 3.1-aansluiting voor snelle gegevensoverdracht tot 10 Gbit/s. Het compacte ontwerp maakt het apparaat ideaal voor onderweg. De behuizing is eenvoudig in gebruik en compatibel met diverse apparaten die voorzien zijn van een USB-C-poort.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| M.2 Interface | SATA |
| Aantal M.2 ondersteund | 1 x |
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| USB aansluiting | USB-C 3.1 |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2019 |
| EAN | 4052792048711 |
| Vendorcode | UA0314 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | SDD-behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | SATA, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 12 mm |
| Hoogte | 41 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal M.2 ondersteund | 1 x |
| Geïnstalleerde opslag-drive | SSD |
| Geïnstalleerde opslagstationinterface | SATA |
| M.2 Interface | SATA |
| Opslag schijfgrootte | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| USB aansluiting | USB-C 3.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backup-functie | ✓︎ |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792048711 |
| Vendorcode | UA0314 |
| Artikelnr | 1064619 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯